Dom Ślęza
Ślęza, dolnośląskie
- 1 489 998 zł
- 130,20 m²
- 11 443,92 zł/m²
Anna Polińska-Ol...
Skontaktuj się
Dom Ślęza
Ślęza, dolnośląskie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Dom Ślęza
Zaktualizowane: 8 maja 2026
1 489 998 zł 130,20 m² 11 443,92 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
bliźniak
5
335 m²
garaż
2017
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
5Powierzchnia działki:
335 m²Miejsce postojowe:
garażRok budowy:
2017Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 489 998 zł (11 443,92 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 130,20 m² (109,10 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi, 2 łazienki; stan: wysoki standard
- Budynek: bliźniak; rok budowy: 2017
- materiał budowy: bloczki; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
- okna: plastikowe
- Działka: 335 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową
- Wyposażenie: dom umeblowany
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Open Home Group, zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: 4077/13327/ODS
Lokalizacja
- Adres: Ślęza, Kobierzyce, wrocławski, dolnośląskie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, pub, fitness, basen, tenis, centrum handlowe, kościół, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Okazja! Nowoczesny dom z ogrodem w zielonej okolicy pod Wrocławiem
Na sprzedaż nowoczesny, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2017 roku, położony w świetnie skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się okolicy, z szybkim dojazdem do Wrocławskiego Rynku.
Podstawowe informacje:
Powierzchnia użytkowa: 108,3 m²
Poddasze: ok. 20 m² (powierzchnia całkowita)
Powierzchnia działki: 335 m²
Ogród: ok. (...)
666 957...
666 957 755